O nás

ZipserNet s.r.o.

 
Naša práca začína pri projektovej dokumentácii a končí revíznou správou

Naša vízia práce je od projektovej dokumentácie, cez  inžiniersku činnosť, zabezpečenie a dodávku materiálu, až po samotnú realizáciu a prácu ukončíme až revíznou správou.

Sme podtatranská elektroinštalačná spoločnosť, ktorá sídli v meste Spišská Belá. Na trhu pôsobíme už od roku 2011. V spoločnosti Zipsernet sa zameriavame na kúpu a predaj elektro-inštalačného materiálu, silových elektroinštalácií, štruktúrovanej kabeláže, servis a opravu vyhradených elektrických zariadení, zabezpečujeme elektroinštalácie pre domácnosti,  IBV a priemysel.  Na prácu vo výškach požičiavame a aj sami používame vysokozdvižnú plošinu.

V skratke: staráme sa o vaše plány od začiatku, až po koniec vášho investičného zámeru..

– Máme veľkosklad elektroinštalačného materiálu

– Ponúkame  veľko a maloobchod

– Komplexná ponuka elektroinštalácie

-Komplexný profesijnýprístup pre všetky oblasti elektroinštalácie

-Predaj počítačovej techniky

-Televízne rozvody

SPOLOČNOSŤ PÔSOBÍ NA TRHU V TROCH OBLASTIACH

V každej oblasti pracujú skúsení pracovníci, ktorí vedia klientov a navrhujú optimálne riešenia v rámci ich požiadaviek. Spoločnosť stále preveruje kvalitu dodávateľov resp. dodávaných komponentov a materiálov. Sieť našich dodávateľov nám umožňuje dodávať väčšie množstvo požadovaného materiálu v krátkych dodacích lehotách a to už od 4 hodín od objednania.

Medzi dodávateľov spoločnosti patria najvýznamnejšie svetové spoločnosti ako aj lokálni výrobcovia, ktorých štruktúra je navrhnutá tak, aby boli pokryté všetky požiadavky našich zákazníkov.

Komplexné elektroinštalácie, revízie až po realizáciu a montáž. Vlastníme oprávnenie pre montáž, opravu, údržbu, odborné prehliadky v ktorých máme dlhoročné skúsenosti.

 

Máte otázky ?

Spolupracujeme